Tere Tulemast Meie MineCrafti Serveri Foorumile!

HomeCalendarGalleryKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse

Share | 

NB: Serveri uus teade !

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 

Mis arvade serverist ?
1. Kas serveriga edasi tegelta ?
100%
 100% [ 3 ]
2. Või siis mitte serveriga tegelta ja serveri kinni panna ?
0%
 0% [ 0 ]
Kokku Hääli : 3

AutorTeade
Nex9k
Asutaja
Asutaja

Brauser Brauser :
Postituste arv Postituste arv : 20
Punktid-Points Punktid-Points : 423
Maine Rep - Käitumine Maine Rep - Käitumine : 0
Liitus foorumiga Liitus foorumiga : 31/05/2016
Vanus Vanus : 16

PostitaminePealkiri: NB: Serveri uus teade !   Laup Juun 18, 2016 12:00 pm

Tere mina siin pool teie Omanik: Nex9k on kahju ja hea uudis ! Nuttav

Kõik punktid mis teile tähtis teada on !

* Leitsime omale super Tehniku kes oskab väga väga palju pluginaga aga asi on minus nüüd ja tesites hateri keskkonnas on halb olla pealegi mingise häkkeri karjaga on probleeme ja lionhost ütles se kes meie servus spammas ta polnud tavaline tal on protection et temale ei sa keegi midagi teha lionhost üritab kõige. Ja nüüd minust ise lähen suvel maale varsti siis ei sa tegelta. Ja mina mõtlen kas servu ültse kinni panna igaveseks või tööd edasi teha serveiga et nii kaua kuna ma pole veel maale läind kas siis veel ära teha servu siis saavad kõik mängida ja osad saavad juba ranki kätte ja kui server on tehtud siis ma lähen maale ära saavad kõik mängida. Selleks ma tegin teile siia samma hääletuse kas ? server tööle panna või serveri ültse kinni panna ?

* Nüüd siis öölda kohe ära serverit on väga raske üleval hoida omanikul ja selle valvamine muidugi on teiset rangid ka seal aga omanikul ikka vaja ju kontrollis olla on igasugu paska kokku keeratud!
* Nüüd üks asi veel siis Mul ei meeldi sellist tüüpi inimest ja ma vihkan neid kes tulevad servu ahh vaatab ära spawnis algul ahh nii ja too sitt servu ja nüüd minema servust sellistele võiks vastu pead annda nagu Camon kas see on normaalne mis te tulede mu servu siis ? on inimesi kes on survivalis ka sellist tüüpi nii tegin maja valmis nüüd igav ei tea siis miks kurati minecraft tehtud on ? et pelada ja rännata teie isegi jättade pooleli paljusi asju Nether, The End, Kaitsja Ookeani lossi minna vms ? Siis on sellist tüüpi vend kes heitib what miks on mingine survival ainult kurat Te Spawni tulede kas loede siltte v vms ? Seal Kirjas Saadavad on Skyblock, Factions, Osad veel tulekul üks juba quitis pmst sai maja valmis saadis mind pikkalt teade küll kuhu kuigi oma viga et ei vaata infot mis spawnis jah ei huvita minge teise eesti servrisse üle kas mind se kottib v ? EI ! Kurat kirjutade mu serveris seda asja ahh lähen teise servu siis nagu mis ma tegema pean midagi oma viga ja üritad mind muidugi kadedaks teha vms ? Võib-olla et ültse teistes on kurjemad  Omanikud ja Adminid ja muud Võib-olla lähen ma ka üle liia kuna ei kannada selliseit inimesei ! Loodan heaga et saide aru küll ! Üks asi veel !!! kui nüüd minna otse Members Foorumis näede kes on aktiivne ja kes mitte pmst need ranki ei sa ! Teine asi sealt juba näha et paljud quitinud ja need samad kes ka minecarftis  quitinud foorumis membris näitab et osad kasutajad on üli kaua ära nagu kuhu aga ei tea !? :/

* NB: Vabandust kui mull kuskil paari vigu tekstis kuna oli kiire ja pole aega üle vaadata lolli vigu !
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili https://www.youtube.com/watch?v=0t2tjNqGyJI http://estplaycraftmc.forum.co.ee

NB: Serveri uus teade !
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1